Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 300 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Customers who bought this product also bought:
Para Pharma TB 500 5mg
$34
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
