| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Boldenone Undecylenate 250 mg/ml |
| Common name | Equipoise |
Customers who bought this product also bought:
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$26
$29
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$101
$113
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 DAC 5mg |
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
$123
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
