Dragon Pharma Deca 500
| Info | |
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA HCG 5000iu
$70
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$26
$29
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
Dragon Pharma Anavar 10mg
$105
| Package | 100 Tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxandrolone |
