Dragon Pharma EQ 500
| Info | |
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
Customers who bought this product also bought:
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
Dragon Pharma Oral Tren
$60
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
Para Pharma Tesamorelin 5mg
$53
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tesamorelin 5mg |
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
