Dragon Pharma L-Carnitine 500
- Product Code: Dragon-Pharma-L-Carnitine-500
- Availability: In Stock
Price:
$70
Dragon Pharma L-Carnitine 500
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
Customers who bought this product also bought:
Para Pharma Suspension 100
$40
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
PARA PHARMA FEMARA 5MG
$57
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Letrozole 5mg/tab |
| Common name | Femara / Letrozole |
Dragon Pharma Deca 300
$74
| Package | 10mL vial (300mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
