CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Product Code: PP-CJC-1295-DAC-5mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$101
$113
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 DAC 5mg |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Deca 500
$95
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
VIAGRA 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$94
$104
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sildenafil 50 tabs, 50mg/tab |
| Common name | Viagra |
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
$125
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
