Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Product Code: X1-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$122
$135
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
Customers who bought this product also bought:
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
Melanotan 2 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$83
$93
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Melanotan |
Dragon Pharma CJC-1295 DAC 5mg
$58
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |
