DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Product Code: deca400-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$117
$130
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
Customers who bought this product also bought:
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$117
$130
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Dragon Pharma Melanotan 2 (5 mg)
$55
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Melanotan |
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$162
$180
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
