IGF-1 LR3 1mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Product Code: PP-IGF-1-LR3-1mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$115
$128
This product comes as powder form. It needs to be mixed Bacteriostatic Water .
| Info | |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (1 mg) |
| Common name | IGF-1 LR3 |
Customers who bought this product also bought:
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
Dragon Pharma SLU-PP-332
$90
| Package | 500 mcg/ 100 tabs |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | SLU-PP-332 |
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
$48
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
