Dragon Pharma Helios
| Info | |
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
Customers who bought this product also bought:
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$26
$29
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
Dragon Pharma Toremfine
$100
| Package | 100 tabs (20 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Toremfine Citrate |
Para Pharma Oral Tren 250 mcg
$50
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
