This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
MASTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
Dragon Pharma GHK-CU 50mg
$43
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GHK-Cu 50mg |
PARA PHARMA TESTO P 100mg/ml
$39
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
