| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
$123
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$100
$111
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$101
$113
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 DAC 5mg |
Dragon Pharma S 23 10mg
$70
| Package | 100 tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mastorin |
