| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
Customers who bought this product also bought:
Para Pharma Suspension 100
$40
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
$85
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
Dragon Pharma GW501516 20mg
$105
| Package | 100 tabs (20mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Cardarine |
CLENBUTEROL 40 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$90
$100
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clenbuterol 40mcg/tab |
| Common name | Clen / Clenbu / Clenbuterol |
