PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
- Product Code: dianabol-100
- Availability: Out Of Stock
Price:
$68
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma MK 677 25mg
$120
| Package | 100 tabs (25mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ibutamoren |
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$131
$145
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
MASTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
