| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Letrozole 5mg/tab |
| Common name | Femara / Letrozole |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Enantat 400
$72
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$162
$180
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
VIAGRA 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$94
$104
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sildenafil 50 tabs, 50mg/tab |
| Common name | Viagra |
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
$48
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
